Froté osuška HAVANA 70 x 140 cm, tmavě šedá, 500 g/m2 - 100% organická bavlna


Objednací kód 174800
Výrobce SVING
Model
Záruka 12 Měsíc(ů)
PartNO PREMIUM BTOW OC 500 CHARCOAL
Dostupnost Na cestě, termín si ověřte
Množství
ks
(Prodej minimálně po 2 kusech!)
Cena:
159,24 Kč s DPH 131,60 Kč bez DPH
Běžná cena:
199,05 Kč s DPH
Ušetříte:
39,81 Kč

 • 100 % ORGANICKÁ bavlna
 • Walkfroté - jednoduchá smyčka
 • Okrasná kanta tvořena vynecháním smyčky

  Organická bavlna: Naše froté ručníky a osušky jsou vyrobeny z 100% certifikované organické bavlny. To znamená, že při jejich výrobě nebyly použity žádné chemické látky ani pesticidy. S organickou bavlnou si můžete být jisti, že vaše ručníky jsou šetrné k vaší pokožce a přispívají k ochraně životního prostředí.

  Walkfroté - jednoduchá smyčka: Naše froté ručníky a osušky mají jednoduchou smyčku, což zaručuje jejich vyšší absorpční schopnost. Tato speciální konstrukce froté materiálu umožňuje rychlé a efektivní vstřebávání vody, což vám poskytuje příjemný pocit sucha po každém použití.

  Měkké: Ručníky jsou vyrobeny s důrazem na měkkost a komfort.

  Kvalitní zapošití: Díky kvalitnímu zapošití jsou odolné a mají dlouhou životnost. Můžete si být jisti, že vaše ručníky a osušky zůstanou pěkné i po mnoha pracích cyklech.

  Různé velikosti a barvy: Nabízíme široký výběr froté ručníků a osušek v různých barevných provedeních. S ohledem na vaše preference si u nás můžete vybrat ručníky, které se skvěle hodí do vaší koupelny a ladí s vaším designovým stylem.

  Univerzální použití: Froté ručníky a osušky jsou ideální pro různé účely - můžete je použít v domácnosti a ve vašich penzionech či hotelu.Nové hodnocení