Froté osuška ARUBA 70 x 140 cm, tmavě zelená, 400 g/m2 - 100% organická bavlna


Objednací kód 174793
Výrobce SVING
Model
Záruka 12 Měsíc(ů)
PartNO PREMIUM BTOW OC 400 SEA GREEN DARK
Dostupnost Ihned k odeslání
Množství
ks
(Prodej minimálně po 2 kusech!)
Cena:
127,20 Kč s DPH 105,12 Kč bez DPH
Běžná cena:
158,99 Kč s DPH
Ušetříte:
31,79 Kč

 • Froté 100 % organická bavlna
 • Walkfroté - jednoduchá smyčka
 • Kanta tvořena vynecháním smyčky

  Organická bavlna: ručníky a osušky jsou vyrobeny z 100% certifikované organické bavlny. To znamená, že při jejich výrobě nebyly použity žádné chemické látky ani pesticidy. S organickou bavlnou si můžete být jisti, že vaše ručníky jsou šetrné k vaší pokožce a přispívají k ochraně životního prostředí.

  Walkfroté - jednoduchá smyčka: zaručuje vyšší absorpční schopnost ručníků a osušek. Tato speciální konstrukce froté materiálu umožňuje rychlé a efektivní vstřebávání vody, což vám poskytuje příjemný pocit sucha při každém použití.

  Měkké: ručníky jsou vyrobeny s důrazem na měkkost a komfort.

  Kvalitní zapošití: zaručuje odolnost proti třepení okrajů a dlouhou životnost. Můžete si být jisti, že vaše ručníky zůstanou pěkné i po mnoha pracích cyklech.

  Různé velikosti a barvy: nabízíme široký výběr froté ručníků a osušek v různých barevných provedeních. S ohledem na vaše preference si u nás můžete vybrat ručníky, které se skvěle hodí do vaší koupelny a ladí s vaším designovým stylem.

  Univerzální použití: Froté ručníky jsou ideální pro různé účely - můžete je použít v domácnosti a ve vašich penzionech či hotelu.Nové hodnocení